O nas

Restauracja Tuk Tuk

Restauracja Tuk Tuk mieści się w Centrum Handlowym King Cross Marcelin nasza restauracja została stworzona z zaangażowaniem i pasją jaką jest sztuka tworzenia dan kuchni tajskiej. Naszym celem jest oferowanie przepysznych dan kuchni orientalnej, przyrządzanej przez znakomitych azjatyckich kucharzy według tradycyjnej receptury. W menu znajdą państwo wiele rodzajów dań obiadowych. Każde z nich jest niepowtarzalne, przepełniona aromatem orientalnych przypraw oraz różnorodnością składników kuszą swoim zapachem od pierwszej chwili.
Wykorzystujemy świeże i naturalne składniki najwyższej jakości które sprawią że żaden smakosz nie przejdzie obok obojętnie. Doskonałe w smaku pad thai, wyśmienite sajgonki, ostre curry, zupy o wyrafinowanych smakach, sałatki, napoje, oraz wiele pysznych makaronów pszennych i ryżowych. Dla koneserów drobiu proponujemy pyszną kaczkę po pekińsku. 
Na miłośników kuchni wegetariańskiej czekają świeże i aromatyczne sałatki. 
Z przyjemnością ugościmy was w naszym lokalu przy ul. Bukowskiej 156 gdzie lunch, rodzinny obiad lub romantyczna kolacja będą czystą przyjemnością.
Nie masz czasu, żaden problem ! Dowieziemy ciepłe i pyszne jedzenie do twojego domu lub pracy wystarczy zadzwonić:
 
.
 

Nasi azjatyccy kucharze, przeniosą Cię w niezapomniany świat tajskiej kuchni. Zapraszamy !
W Restauracji Tuk-Tuk Poznań oferujemy dania kuchni tajskiej ze składników najwyższej jakości. Oferujemy dania kuchni azjatyckiej z dowozem, naszą specjalnością są  pyszne dania orientalne na ostro oraz z łagodnymi przyprawami . Doskonałe w smaku pad thai, wyśmienite sajgonki, ostre curry, zupy o wyrafinowanych smakach, sałatki, napoje, oraz wiele pysznych makaronów pszennych i ryżowych. Dla koneserów drobiu proponujemy pyszną kaczkę po pekińsku. Nasi azjatyccy kucharze, przeniosą Cię w niezapomniany świat tajskiej kuchni. Zapraszamy !